Sponsorzy

Firma A.Z. Iwaniccy to główny sponsor klubu. Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych a jej wyroby możemy spotkać w setkach sklepów w Niemczech, Czechach, Austrii, Dani oraz Szwajcarii.

Przedsiębiorstwo Oczyszczania Ścieków Gubin-Guben dba nie tylko o środowisko Euroregionu Gubin-Guben ale także o rozwój kultury fizycznej regularnie sponsorując nasz klub.

Stałym sponsorem klubu jest firma Gubener Betonwerk z Guben. Firma Gubener Betonwerk jest największym dostawcą kostki brukowej w rejonie. W jej ofercie znajdziemy przeróżne betonowe kostki i płyty chodnikowe, krawężniki, obrzeża i inne.

MEGAFLEX Schaumstoff GmbH jest niezależnym producentem elastycznych pianek poliuretanowych, który zajmuje się od ponad 50 lat, już w drugim pokoleniu, produkcją i przetwórstwem tworzyw piankowych.

FHU Agapol Agata Grzebielucha to kolejna gubińska firma regularnie wspierająca nasz piłkarski klub. FHU Agapol to producent najsmaczniejszych przetworów z owoców oraz runa leśnego. Swoimi wyrobami zachwyciła niejednego wybrednego smakosza.

Firma IceQB jest dystrybutorem wysokiej jakości mrożonych owoców i warzyw, ryb mrożonych oraz mrożonych wyrobów mącznych a od kilku miesięcy także sponsorem gubińskiego klubu.

Nasz klub otrzymuje wsparcie od producenta mebli, firmy Altom. Altom to wyspecjalizowana firma produkująca i montująca meble "na wymiar". Firma ta wykona indywidualny projekt dostosowując go do wnętrza Waszego domu.

Firma PKM Wioletta Poniatowska sp. j. jest liderem na rynku w produkcji wszelkich wyrobów ze stali czarnej, aluminium oraz ze stali nierdzewnej.

Podziękowania również dla Pana Czesława Buczkowskiego i firmy WBW za regularne wpłaty na konto Cariny Gubin. Dziękując zapraszamy do wizyty na stacji WBW przy ulicy Lubelskiej.

Pan Maciej to nasz wyjątkowy sponsor. Jesteśmy mu nadzwyczaj wdzięczni za wsparcie klubu.

Wszystkim sponsorom należą się ogromne podziękowania, gdyż bez nich nasz klub by się nie rozwijał.
Jednocześnie zachęcamy wszystkie podmioty do współpracy.
Chcąc dołączyć do zaszczytnego grona sponsorów klubu Carina Gubin prosimy o kontakt:
kscarinagubin@gmail.com