Derbowy pojedynek juniorów młodszych

W sobotę 10.11.2018 o godzinie 10.30 na stadionie w Gubinie podopieczni trenera Karola Widerowskiego , w ramach rozgrywek II ligi juniorów młodszych, zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z "Tęczy" Krosno Odrzańskie. Po bardzo dobrej grze zdecydowanie wygrała nasza drużyna 5:0, a bramki dla "Cariny" zdobyli: J. Chomont - 2, Łączyński E. -1, Weselski R.-1, Żelechowski Z. 1. Trzy punkty zdobyte z "Tęczą " pozwoliły przesunąć się w tabeli o jedno miejsce w górę. Ostatecznie nasz zespół został sklasyfikowany na II miejscu za "Piastem" Iłowa. Duże brawa dla zawodników i ich trenera.

Zespół  "Cariny" II w minioną niedzielę spotkał się w Rąpicach z miejscową "Odrą". Nasz zespół prowadzony przez trenera J.Kocana wygrał ten mecz 9 : 1 powiększając swoją zdobycz punktową.  Rezerwy "Cariny" mają jeszcze jeden mecz "B"-klasowy , w którym zmierzą się u siebie z "Odrą" Radnica. Spotkanie między tymi drużynami zostanie rozegrane 18.11.2018 o godzinie 13.00 na stadionie w Gubinie.