Lider pokonany, Carina kolejny raz punktuje !

Wielka piłkarska sobota w Gorzowie w wykonaniu pierwszego zespołu Cariny Gubin, więc od początku. Poprzedzający cykl przygotowań standardowy jak do każdego innego meczu, choć można było dostrzec lekkie poruszenie, ale do faktów.

Mecz rozpoczął się na obustronnym badaniu jak jedni tak i drudzy w pierwszych minutach czuli do siebie respekt, jednak pierwsi zaatakowali gospodarze. W 13 minucie ładnym strzałem popisuje się zawodnik gospodarzy, ale świetnie interweniuje Kaczmar dwie minuty później strzał Fabiana minimalnie nad poprzeczką. Następnie minuty to głównie walka na całej szerokości i długości boiska 32 min. ładny strzał Skrzyni broni bramkarz miejscowych, kilkukrotnie groźnie zaatakowali zawodnicy Warty, ale ich akcje nie przynoszą zmiany wyniku i bezbramkowo kończy się pierwsza polowa.

W drugiej zaczynamy troszkę odważniej atakować przeciwnika co przynosi efekt w 52 minucie zagranie Skrzyni do Fabiana ten nie namyślając się długo uderza z 20 metrów i wyprowadza Carine na prowadzenie⚽️ Po stracie gola trener miejscowych dokonuje paru zmian, które napędzają drużynę Warty my dzielnie odpieramy ataki w 67 min. od utraty bramki chroni nas słupek, natomiast pięć minut później tracimy bramkę ⚽️ i jest 1-1 . Gospodarze po zdobyciu wyrównania nadal na nas napierają, ale my nie przyglądamy się tym atakom tylko rewanżujemy się wyprowadzając szybkie kontry które przynoszą nam rzuty rożny. I to własnie wrzutka Czitosa w pole karne uderzenie Fabiana, ale piłka po odbiciu się od jednego z obrońców gospodarzy wychodzi ponownie na korner. Jak to mówią do trzech razy sztuka, ale nam udaje się to już za drugim razem 82 min. ponownie Czitos dorzuca, tym razem w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu znalazł się Bary(Woźniak) pakuje piłkę głową do bramki miejscowych ⚽️ i prowadzimy 2-1 Po bardzo emocjonującej końcówce dowozimy zwycięstwo do końca zwyciężając niepokonaną u siebie ani na wyjeździe w tym sezonie drużynę Warty Gorzów.

BRAWO CARINA

Skład Cariny; Kaczmarek W. Jasiński J. Woźniak B. Magdziak M. Żołądziewski D. (85' - Bławuciak J.), Haraszkiewicz P. Komarnicki G. Skrzyński D. Halambiec M. Tomaszewski F. (90' I. Butowicz), Piec M. (62' P. Cierech).

Rezerwowi: Fiedorowicz P. Witczak Sz. Chomont J. Tsokur S.

Bramki: 1- Tomaszewski Fabian, asysta D. Skrzyński, 2- Woźniak Bartek, asysta Haraszkiewicz P. pierwszego stopnia, Paweł Cierech 2 stopnia.

Żółte kartki: Skrzyński, Hałambiec.