Inauguracja rozgrywek I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych w Gubinie

Nasz zespół, po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej juniorów młodszych w województwie ,podejmował faworyzowaną drużynę zielonogórskiego Falubazu. Wyrównany gra toczyła się tylko do przerwy. W pierwszej połowie gospodarze ambicją i zaangażowaniem  udanie przeciwstawili się lepszej technicznie drużynie gości. Jedyna bramka dla gości padła w 42 minucie po przypadkowej akcji i błędzie obrońców Cariny. W pierwszej połowie meczu nasz zespół przeprowadził kilka akcji, z których mogły paść bramki. Dobrze w tym okresie spisywali się : Eryk Bartkowiak, który w 20 minucie popisał się piękną interwencją.

Udane akcje zaliczyli: Zbysław Żelichowski, Dominik Astramowicz, Sebastian Szymański i Remigiusz Weselski.

W drugiej połowie nasi zawodnicy wyrażnie opadli z sił i do głosu doszli zawodnicy gości. Zespół Falubazu swoją przewagę udokumentował zdobyciem kolejnych 4 bramek w tym jedną z rzutu karnego. Mecz zakończył się wynikiem 0:5.

Nasz zespół wystąpił w składzie: E.Bartkowiak- A.Bogdanowicz, H.Wójcik, J.Wąs, G.Kaczanowski- B.Felusiak, S.Szymański, K.Napierała, D.Astramowicz, Z.Żelichowski, R. Weselski  . Na zmiany weszli: J. Janiak, M. Drzewiecki, M.Pietras, R. Mrozowski, K. Kupczyk.  Drużynę "CARINY" prowadzili trenerzy: K.Widerowski i P. Gajdemski.

Za tydzień czeka nas mecz wyjazdowy ze "Stilonem" w Gorzowie.