MKP Carina Gubin vs Czarni Żagań

W sobotę 09.02.'19 r. na obiektach w Żaganiu, Nasza Carina rozegrała mecz kontrolny z Czarnymi Żagań. Na pięknym obiekcie OSiR Arena Żagań, grając na syntetycznym boisku piłkarskim, gubińscy zawodnicy pokonali 5-0 (1-0) gospodarzy. W pierwszej jedenastce wystąpili: W. Kaczmarek, J. Kierzek, D. Żołądziewski, A. Szafrański, P. Biernik, Witczak Sz. Jankowski T. Macierzynski K. Haraszkiewicz P. Butowicz I. Tomaszewski F. Po I połowie Nasi zawodnicy wygrywali od 35' 1-0, po bramce Przemka Haraszkiewicza i pięknym podaniu Fabiana Tomaszewskiego. W II połowie weszli starsi zawodnicy i podwyższyli wynik na 5-0. Bramki zdobywali: w 55' Fabian Tomaszewski po podaniu M. Hałambca, 64' M. Hałambiec z rzutu karnego po faulu na Szymonie Witczaku, K. Ganczarek po uderzeniu z rzutu wolnego M. Hałambca oraz gol samobójczy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego M. Torbiczuka. W drugiej połowie wystąpili W. Kaczmarek, J. Jasiński, J. Kierzek, P. Fiedorowicz, M. Hałambiec, Witczak Sz. F. Tomaszewski, M. Torbiczuk, D. Skrzyński, I. Butowicz, P. Haraszkiewicz, K. Ganczarek, Jankowski T. Wiele do życzenia pozostawia postawa naszych rywali, którzy bardzo ostrymi faulami atakowali naszych zawodników. W wyniku takich ataków z kontuzjami opuścili boisko D. Żołądziewski oraz K. Ganczarek. Reasumując wartościowy mecz, który wskazał nam kierunki do dalszej pracy, zwłaszcza pod kątem taktycznym i poruszania się w formacjach, zachowania odległości, które są zaburzone przez treningi na orliku. W kolejnym sobotnim spotkaniu Carina zagra w Żarach z Budowlanymi Lubsko.