Powrót do treningów Miejskiego Klubu Piłkarskiego Carina Gubin

Po czterotygodniowej świątecznej przerwie Nasi zawodnicy wrócili do wspólnych treningów i występów w halach i boiskach.

"W starym roku" 29 grudnia, MKP w grupie kilku zawodników zagrało w halowym turnieju charytatywnym dla Kamila Adamowa z Tęczy  Krosno Odrz. zajmując 4 miejsce.

Kolejnym halowym turniejem, 13 stycznia, w którym występowali Nasi piłkarze był turniej w Bobrowicach . Zajęliśmy tam 2 miejsce, a tytuł najlepszego piłkarza i puchar zdobył Mateusz Hałambiec.

Od 14 stycznia cały zespół przystąpił do realizacji zadań treningowych zaplanowanych na cały zimowy okres przygotowawczy gubińskiego czwartoligowca. Każdy mikrocykl zaplanowany jest  na 5 jednostek treningowych wraz z sobotnim sparingiem i jednym dniem wolnym w niedzielę. Realizowane zajęcia odbywają się w siłowni, orliku, hali  oraz hali crossfitu.

W rozpoczętym okresie treningowym nie zobaczymy już Łukasza Chodygę oraz Sebastiana Surmaja. Ten pierwszy trenuje już w Stali Brzeg III liga, a drugi rozegrał sparing i trenuje w Warcie Gorzów Wlkp. też III liga. Obu zawodnikom serdecznie dziękujemy za reprezentowanie barw gubińskiej Cariny i dostarczone pozytywne emocje sportowe.