Zgrupowanie w Słubicach.

Od 22 do 26 stycznia 2019 zawodnicy MKP Cariny Gubin przebywali w Słubicach na 5 dniowym zgrupowaniu przygotowawczym. Na świetnie przygotowanych obiektach ze sztuczną trawą,siłowni, salce gimnastycznej, sauną wraz kompleksem fizjoterapii i rehabilitacji nasi zawodnicy odbyli 14 treningów. Korzystając również z fachowej opieki Pani Oli naszej ulubionej fizjoterapeutki wszyscy zawodnicy wrócili zdrowi do domów.

Na zakończenie naszego pobytu rozegraliśmy pierwszy w tym roku mecz kontrolny z Ilanką Rzepin. Przegraliśmy ten mecz 0-3 (2-0 do przerwy). W naszym zespole wystąpili:

Bramkarze: W. Kaczmarek, E. Bartkowiak

Obrońcy: J. Kierzek, A. Szafrański, P. Biernik, K. Macierzyński, M. Torbiczuk, J. Chomont, P. Fiedorowicz.

Pomocnicy: K. Ganczarek, D. Skrzyński, Sz. Witczak, A. Bogdanowicz

Napastnicy: D. Szpyt, F. Tomaszewski, P. Haraszkiewicz.

Pomimo ciężkiej pracy podczas przebytego zgrupowania nasi młodzi zawodnicy nie odstawali poziomem od przeciwnika, a pierwsza bramka po błędzie sędziego i podyktowaniu rzutu karnego, lekko zdeprymowała naszych.

W meczu nie wystąpili zawodnicy, którzy w piątek wieczorem opuścili zgrupowanie, ze względu na różne obowiązk np. i: M. Hałambiec grał w 1/16 PP futsalu z Piastem Gliwice, I. Butowicz i J. Witczak wyjazd na obóz z uczelni UZ, studniówka itp.

Wszystkim zawodnikom Cariny serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek i wylane litry potu.

Prezesowi Iwanickiemu za sfinansowanie zgrupowania, a Właścicielowi Hotelu i kierownictwu Słubickiego Ośrodka Sportu i obsłudze oraz Panu Andrzejowi Martyniakowi za wzorową współpracę i profesjonalizm w działaniu, przygotowaniu i dostępie do obiektów.

W Słubicach nie pojawili się z powodów zawodowych M. Piętka oraz T. Jankowski.