5 - 0 z Pogonią. Kolejne wrześniowe zwycięstwo.

W minioną sobotę rozgrywano piłkarską 9 kolejkę lubuskiej IV ligi. W Gubiinie miejscowa Carina podejmowała Pogoń Świebodzin. Już od pierwszej minuty, aż do końca spotkania, bardzo dobrze dysponowani gospodarze zdominowali świebodzińskich piłkarzy. Festiwal strzelecki ropoczął w 7 minucie Gracjan Komarnicki zdobywając pierwszą bramkę przy asyście Damiana Żołądziewskiego. W 13' przepięknym uderzeniem z dystansu tzw. "stadiony świata" przy udziale Pawła Cierecha popisał się Mateusz Hałambiec. Dwie minuty później przy ponownnej asyscie P. Cierecha na 3 - 0 podwyższa Bartek Woźniak. Ten sam zawodnik  w asyscie P. Haraszkiewicza w 28 minucie podwyższa wynik na 4 - 0. Do końca I polowy nasi przeciwnicy nie stworzyli sobie nawet sytuacji, ani rzutu rożnego. W drugiej części spotkania w dalszym ciągu Carina dominowała, a wprowadzony w 55' Marcin Piec w 57' ustalił wynik meczu na 5 -0. Pomimo wielu sytuacji w dalszej części spotkania gospodarze nie zdobyli już bramki. Mecz bez żółtych kartek, co pozwoliło naszym piłkarzom utrzymać pozycje lidera w klasyfikacji fair play IV ligi. Należy zaznaczyć, że miesiąc wrzesień Carina kończy z kompletem zwycięstw i zachowuje pozycję vice lidera tracąc do Warty Gorzów Wlkp. 4 pkt.

Skład wyjściowy: S. Tsokur, J. Jasiński, B. Woźniak, M. Magdziak (75' Bławuciak) G. Komarnicki, P. Haraszkiewicz (78' M. Wojczal) D. Żołądziewski, I. Nahornyj, M. Hałambiec (75' I. Butowicz), Cierech (70' Ganczarek) Tomaszewski (55'M. Piec). Na ławce rezerwowych W. Kaczmarek.