Zwycięstwo Cariny na koniec rundy jesiennej, 4-0 z Meprozetem Stare Kurowo.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej sezonu 2019/20 piłkarze IV ligowej Cariny podejmowali zawodników z Meprozetu Stare Kurowo. W wyjściowej jedenastce kibice nie zobaczyli najczęściej występujących podstawowych zawodników, a zmiennicy, którzy dostali szansę gry od pierwszych minut, godnie wywiązali się z nakreślonych zadań. Od pierwszych minut goście zostali zepchnięci do działań obronnych. Mądre operowanie piłką pozwalało naszym zawodników umiejscowić się na połowie przeciwnika, co przejawiało się w budowaniu gry pozycyjnej. Próby zdobycia bramki nie były skuteczne, aż do 14 minuty kiedy to doskonałe dośrodkowanie od Igora Nahornego (10 asystę) wykorzystał Przemek Haraszkiewicz zdobywając płaskim strzałem bramkę na 1-0. W 33 minucie podobnym zagraniem popisał się Dominik Skrzyński, a dośrodkowanie wykorzystał Fabian Tomaszewski, zdobywając swoją 7 bramkę, drugą dla gospodarzy. Obraz gry się nie zmieniał i przewaga gubinian nie malała. Od 63 minuty zmieniona została para napastników Butowicz - Tomaszewski, w ich miejsce pojawili się M. Piec oraz M. Hałambiec, który jak systematyczna maszyna po 12 minutach w 75' zdobył 3 bramkę przy asyscie Nahornego.  Czwartą bramkę w 89' po akcji z Pawłem Cierech ponownie zdobył Mati, wpisując ją jako 11-tą w tej rundzie. Zasłużone zwycięstwo 4-0, daje Carinie III miejsce oraz 34 punkty na koniec jesieni 2019 r. Żółtą kartkę otrzymał I. Nahornyj.

Skład: Tsokur, Bławuciak, Fiedorowicz, Woźniak, Haraszkiewicz, Komarnicki, Żołądziewski ( 80' Chomont), Skrzyński (75' Cierech), Nahornyj, Butowicz (63' Piec), Tomaszewski (63' Hałambiec). Pozostali rezerwowi: Kaczmarek, Jasiński, Magdziak.