Dobry mecz i trzy punkty "Cariny" w Sławie.

W dniu 14.09.2019 o godz. 15.00 NASZA czwartoligowa "Carina" rozegrała kolejny mecz w Sławie. Przeciwnikiem naszego zespołu był "Dąb" Przybyszów. Spotkanie dostarczyło nielicznej grupie kibiców dużo sportowych wrażeń. Mecz obfitował w liczne ciekawe akcje obu zespołów. Było prowadzenie gospodarzy po wrzucie z autu i zamieszaniu podbramkowym , w którym najwięcej zimnej krwi zachował B. Skiba zdobywając w 36 minucie bramkę.  Był rzut karny dla gospodarzy, po "ręce" P. Fiedorowicza i piękna obrona "jedenastki" przez Wojciecha Kaczmarka. Nasz bramkarz jeszcze kilkakrotnie wychodził obronną ręką w pojedynkach z zawodnikami miejscowych. Były też dwie piękne bramki dla "Cariny". Pierwszą w 57 minucie zdobył pięknym strzałem w długi róg bramkarza Paweł Cierech (asysta I Nahornyj) , a drugą po indywidualnej akcji w 87 minucie strzelił Gracjan Komarnicki ustalając wynik meczu na 1:2.  Nasi zawodnicy mieli jeszcze kilka okazji do zdobycia bramek ale tym razem szczęście im nie dopisywało.

Skład naszego zespołu: W. Kaczmarek - M. Magdziak, P. Fiedorowicz (od 46 min. M. Piec). B. Wożniak, D. Zołądziewski- kontuzja ( od 82 min. J. Bławuciak)- G. Komarnicki, I. Nahornyj, M. Hałambiec, D. Skrzyński- F. Tomaszewski (od 52 min. P. Cierech), P.Haraszkiewicz.

Na ławce gotowi do gry byli: S. Tsokur, K. Ganczarek, M. Wojczal i I. Butowicz.

Dnia 21. 09.2019 " Carina" jedzie do Słubic gdzie o godzinie 15.00 zmierzy się z miejscową "Polonią".

Natomiast 25.09.2019 o godzinie 16.00 odbędzie się następna kolejka Pucharu Polski na szczeblu okręgu , w której "Carina" zmierzy się w Grabicach z "Relaksem".