Wyniki drużyn młodzieżowych "Cariny"

Drużyny młodzieżowe "Cariny" rozegrały w minioną sobotę i niedzielę swoje mecze mistrzowskie. W sobotę 14.09.2019 juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera A. Jagiełłę ulegli na boisku w Gubinie  drużynie "Arki" Nowa Sól 2:3.

W tym samym dniu trampkarze "Cariny" podopieczni trenera J. Strońskiego pokonali na swoim boisku zespół "Piasta" Czerwieńsk 3:1.

W niedzielę 15.09.2019 młodzicy "Cariny I" prowadzeni przez trenera G. Kopernickiego zdobyli 3 pkt. bez walki. Drużyna "Victorii" Jasień nie stawiła się na stadionie w Gubinie.

W tym samym dniu zespół młodzików "Cariny II",  prowadzony przez trenera ).Bazaluka ,rozegrał swój mecz z rówieśnikami z AP MM w Zielonej Górze ulegając utytułowanemu przeciwnikowi 1:14

Juniorzy młodsi w najbliższą sobotę pauzują , żeby 25.09.2019 o godz. 15.30 na stadionie w Gubinie rozegrać mecz mistrzowski z KP Stary Kisielin.

Trampkarze "Cariny" jadą do Świdnicy gdzie 21.09.2019 o godz.11.00 zmierzą się z rówieśnikami z Klubu Piłkarskiego.

Młodzicy "Cariny I" w niedzielę jadą do Krosna Odrz. gdzie rozegrają mecz z miejscową Tęczą. Początek o godz.11.00

Młodzicy "Cariny II" zmierzą się w niedzielę 22.09.2019 o godz. 11.00 z "Perłą" Cybinka.

Wszystkim zespołom życzymy powodzenia.