Zasłużone zwycięstwo w Słubicach

Czwartoligowa "Carina" gościła 21.09.2019 na bardzo ładnym stadionie w Słubicach, gdzie po ciekawym meczu pokonała miejscową "Polonię" 1:0. Bramkę dla naszego zespołu strzelił głową B.Wożniak w 75 minucie, ze stałego fragmentu gry, po bardzo dobrym dośrodkowaniu I. Nahornego. Nasi zawodnicy mieli jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramki, niestety albo minimalnie pudłowali albo przeszkodą był dobrze spisujący się bramkarz gospodarzy.

W 17 minucie naszą bramkę musiał opuścić z powodu kontuzji Wojciech Kaczmarek, ale zastępujący go Semen Tsokur do końca meczu spisywał się bez zarzutu. Cała drużyna trenera Jarosława Misia zasłużyła na słowa uznania za przywiezienie z ostatnich dwóch trudnych wyjazdów sześciu punktów..

Skład naszego zespołu: W. Kaczmarek (od 17 min. S.Tsokur) - G. Komarnicki( od 88 min. I. Butowicz), M. Magdziak, M. Hałambiec żółta kartka, B. Wożniak- J. Bławuciak (od 70 min. M Wojczal),P. Haraszkiewicz, I. Nahornyj, D. Skrzyński żółta kartka, - F. Tomaszewski (od 80 min. P. Fiedorowicz), M. Piec (od 55 min. P. Cierech).

Na ławce rezerwowych "Cariny" byli jeszcze K. Ganczarek i D. Żołądziewski.

Wyniki pozostałych drużyn "Cariny":

Trampkarze- KP Świdnica -Carina 5:0

Młodzicy - Tęcza Krosno Odrz. - Carina I      4:1

Carina II - Perła Cybinka     1: 15

Juniorzy młodsi - pauza.

Najbliższe mecze:  25.09.2019 środa godz. 16.00  Puchar Polski  -  Relax Grabice - Carina

25.09.2019 godz. 15.30  II liga okręg.jun.mł.- Carina - SP Kisielin St.