Niedzielne granie i strzelanie z Ilanką.

MKP Carina Gubin w ostatnim meczu 6 kolejki, rozgrywanym w niedzielę podejmowała zespół Ilanki Rzepin.Od początkowych minut mecz w pierwszej fazie prowadzony był w wysokim tempie gry, z wieloma akcjami oraz skokami pressingowymi. W tej fazie można było oglądać dobre dynamiczne akcje z przewagą gospodarzy. Z czasem uwidaczniała się wyraźna przewaga gubinian. Sytuacje stwarzane przez naszych zawodników zwłaszcza ze stałych fragmentów gry mogły zwiastowac pozytywny wynik. Dzięki interwencjom bramkarza Ilanki, który świetnie wybronił uderzenie zza pola karnego G. Komarnickiego oraz z 5 metrów debiutującego M. Magdziaka do 30 minuty goście zachowywali zerowe konto. Po wykonanym rzucie rożnym przez I. Nahornego idealnie przed bramką znalazł się F. Tomaszewski i uderzeniem z 6 metrów wyprowadził na prowadzenie zespół znad Nysy. Po zmianie stron goście chcieli złapać kontakt i odważniej prowadzili grę przesuwając się spod własnego pola karnego bliżej strefy środkowej boiska. Działania te umożliwiły naszym zawodnikom swobodniejsze kreowanie ataków, które systematycznie doprowadzały do sytuacji podbramkowych Ilanki. Kolejne dogodne sytuacje P. Haraszkiewicza, M Pieca dodawały animuszu naszym piłkarzom. W 63 minucie doskonałe dośrodkowanie z lewego sektora od Igora nahornego otrzymał Dominik Skrzyński, który uderzeniem piłki głową podwyższył wynik na 2 -0. Wprowadzony M. Piec oprócz wcześniejszych sytuacji ponownie dał dobrą zmianę i uderzeniem głowa przy asyscie M. Hałambca podwyższył wynik, w 80 minucie na 3-0. Na 4 - 0 ustalił wynik strzałem zza pola karnego niezawodny M. Hałambiec przy 3 asyscie I Nahornego. Kolejny raz nasz zespól w końcówce spotkania potrafił strzelać bramki co świadczy też o dobrym przygotowaniu motorycznym do sezonu. Gratulujemy i oczekujemy kolejnych zwycięstw.