Wysokie zwycięstwo piłkarzy "Cariny"

W minioną niedzielę 8.09.2019 piłkarze czwartoligowej "Cariny" pokonali w Gubinie zespół "Steinpolu Ilanki " Rzepin 4:0. Dla gospodarzy bramki zdobyli: F. Tomaszewski ( 30 min.), D. Skrzyński (63 min.), M. Piec (80 min), M. Hałambiec (87 min. 1 asysta)

Skład zespołu "Cariny": W. Kaczmarek - G. Komarnicki,( od 88 min. J. Chomont), P. Fiedorowicz, B. Woźniak - D. Żołądziewski ( od 75 min. J. Bławuciak), I. Nahornyj 3 asysty i żółta kartka, M. Magdziak, D. Skrzyński (od 85 min. I. Butowicz), - F. Tomaszewski ( od 65 min. M. Piec), M. Hałambiec, P. Haraszkiewicz ( od 90 min.M. Wojczal). Na ławce rezerwowych byli jeszcze : bramkarz S. Tsokur i odczuwający dolegliwości po kontuzji P. Cierech. w trakcie rehabilitacji są K. Ganczarek oraz J. Jasiński.

Zespół juniorów młodszych pauzował.

W sobotę drużyna trampkarzy przegrała w Chlebowie z "Płomieniem" 5:3. Zespół młodzików "Cariny I " w niedzielę zremisował  w Gubinie 4:4  z  AM Zielona Góra,  a  drużyna "Cariny II " wysoko przegrała w Krośnie Odrzańskim z " Tęczą".

W środę 11.09.2019 zespół czwartoligowy "Cariny" rozegra mecz pucharowy w Przylepie z miejscowym "Masterchemem".

Początek spotkania zaplanowano na godz. 16,45.