Porażka na trudnym terenie w Gorzowie

W sobotę 31.08.2019 w Gorzowie rozegrany został mecz 5 kolejki lubuskiej IV ligi, w którym miejscowy "Stilon" pokonał "Carinę " Gubin 2:1. Bramki dla "miejscowych" zdobył A. Nowak - 2 ( w 20 i 50 minucie). Wynik ustalił na 2:1 , niezawodny M. Hałambiec pokonując pięknym strzałem bramkarza gospodarzy w 81 minucie. W 6 minucie z powodu kontuzji z bosika musiał zejść Jakub Jasiński.

W barwach "Cariny" wystąpili: W. Kaczmarek,- B. Wożniak, J. Jasiński( 9 min. P. Fiedorowicz), D. Żołądziewski, - G. Komarnicki (od. 84 min. I. Butowicz), M. Wojczal (od 50 min. J. Bławuciak), M. Hałambiec, P. Cierech (od 55 min.I. Nahornyj), D. Skrzyński, P. Haraszkiewicz, F. Tomaszewski (od 46 min. M. Piec).

Na ławce rezerwowych gotowi do gry byli jeszcze S. Tsokur i J. Chomont.

W tym samym dniu w Kożuchowie juniorzy młodsi "Cariny" przegrali z miejscową "Koroną"  4:1.

Trampkarze "Cariny" w Budachowie wygrali z miejscowym "Spartakiem"  6: 3.

W następnej kolejce czwartoligowy zespół "Cariny" zmierzy się w Gubinie z "Ilanką" Rzepin. Mecz zostanie rozegrany 8.09.2019 o godz.17.00.