Wygrane mecze piłkarskie "Cariny"

Dnia 24.08.2019 o godz. 17.00 czwartoligowy zespół "Cariny" zmierzył się na swoim boisku z drużyną "Syreny" Zbąszynek. Gospodarze,  po dobrym meczu dopisaliśmy do swojego dorobku trzy punkty, zwyciężając 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli po indywidualnych akcjach Fabian Tomaszewski w (12 min oraz 76 minucie), P. Haraszkiewicz z rzutu karnego na Faulowanym M. Hałambcu (84 min), a także, M. Piec (87 min) po asyscie M. Hałambca. Dla gości bramkę zdobył po rzucie wolnym były zawodnik Cariny Paweł Wojtysiak w 45 minucie. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, który wreszcie swoją grą oraz kulturą piłkarską zdominował zespół z pogranicza wielkopolski, a w zespole naszym zdecydowanie brylował F. Tomaszewski oraz P. Haraszkiewicz.

Drużyna gospodarzy wystąpiła w składzie: W. Kaczmarek - B. Wożniak, D. Żołądziewski, J. Jasiński (Kapitan), G. Komarnicki, P. Cierech,(od 70 min. M. Piec) , D. Skrzyński, (od 77 min I. Nahornyj), M. Hałambiec(od 89 min. K. Ganczarek), M. Wojczal,( od 75 min J. Bławuciak), P. Haraszkiewicz, Fab. Tomaszewski( od 83 min.I. Butowicz). Na ławce rezerwowych gotowi do gry byli : P. Fiedorowicz, S. Tsokur.

W piątej kolejce IV ligi "Carina" zmierzy się w Gorzowie Wlkp. z miejscowym spadkowiczem z III ligi "Stilonem".

Początek meczu zaplanowano na godzinę 12.00 na tzw. Stilonie.

W tym samym dniu o godz. 11.00 na stadionie w Gubinie , w ramach  II ligi okręgowej juniorów młodszych, zespół "Cariny" spotkał się z drużyną "Meteora" Jordanowo. Nasi zawodnicy bardzo udanie rozpoczęli sezon wygrywając 3: 1.

. Bramki dla "Cariny" strzelili: Adam Bogdanowicz - dwie( jedna z rzutu wolnego), B. Felusiak - jedną.

Nasi juniorzy wystąpili w składzie: E. Bartkowiak - O. Bistułański, J.Janiak, A. Bogdanowicz ( K),B.Felusiak, K. Kupczyk, E. Łączyński, M. Maciąg, R. Weselski, K. Ciesielski, G. Kaczanowski, A. Maciulewicz.

W dniu 28.08.2019 o godz. 18.15 w Żarach juniorzy "Cariny" rozegrają mecz z "Promieniem" .