Piłkarskie derby powiatu dla "Cariny".

Piłkarskie derby powiatu  dla "Cariny".

Sobotni mecz "Tęcza Homanit" - "Carina" zgromadził na trybunach stadionu w Krośnie Odrzańskim wielu kibiców z naszego powiatu. Zawodnicy na boisku stworzyli w miarę ciekawe widowisko, które  zakończyło się  wynikiem 0:3 dla gości. Bramki dla "Cariny" zdobyli niezawodny M.Hałambiec w 29 minucie,  F. Tomaszewski w 89 minucie i ponownie M. Hałambiec w 91 minucie. Przy ambitnej postawie gospodarzy ostatnie minuty były zabójcze dla Tęczy. W pierwszej połowie przy zdecydowanej postawie gości sędzia nie uznał bramki dla MKP, a żóltą kartkę ujrzał M. Wojczal.

Skład drużyny gości: W. Kaczmarek - B. Wożniak, J. Jasiński, P. Fiedorowicz ( od 50 min. I. Nahornyj), D. Żołądziewski - D. Skrzyński( od 50 min. F. Tomaszewski), M. Hałambiec, J. Bławuciak ( od 67 min. M. Wojczal), P. Cierech, G. Komarnicki, - M. Piec ( od 60 min. P. Haraszkiewicz). Na ławce rezerwowych byli jeszcze gotowi do gry: I. Butowicz, J. Chomont i bramkarz S. Tsokur.

Po sobotnim zwycięstwie "Carina" zajmuje 4 miejsce w tabeli IV ligi ,gromadząc 6 punktów.

W sobotę 24.08.2019 o godz. 17.00 zapraszamy kibiców na stadion w Gubinie, gdzie w meczu czwartej kolejki miejscowa "Carina" zmierzy się z "Syreną" Zbąszynek.