"Radosny" futbol w Gubinie

W drugiej kolejce lubuskiej IV ligi sezonu 2019/2020 na stadionie w Gubinie kibice oglądali siedem bramek, które padły w wygranym przez "Carinę" 4:3 meczu z  "Masterchemem" Przylep.  Prowadzenie dla gości już w 3 minucie uzyskał J.Zioła. Wyrównał w 6 minucie ,po podaniu M. Hałambca i ładnej akcji indywidualnej, F.Tomaszewski. W 8 minucie było 1:2 dla gości po strzale M. Sucharka . Stan meczu na 2:2 wyrównał w 14 minucie M. Hałambiec po dośrodkowaniu z rzutu rożnego P. Cierecha. W 18 minucie  było 3:2 dla "Cariny" po ładnym strzale z dystansu P.Cierecha( asysta F. Tomaszewskiego). Wyrównał stan meczu na 3:3 piłkarz gości P. Jasiak w 53 minucie. Wynik meczu przy dośrodkowaniu P. Haraszkiewicza ustalił w 60 minucie na 4:3 dla gospodarzy, bardzo dobrze grający i zarazem najlepszy zawodnik Cariny M.Hałambiec. Do końca spotkania drużyny atakowały bramkę przeciwników ale wynik nie uległ zmianie. Zasłużone zwycięstwo podopiecznych Jarosława Misia. Godna podkreślenia jest duża liczba kibiców oglądających to piłkarskie spotkanie.

Skład gospodarzy: W.Kaczmarek - B. Wożniak, D. Żołądziewski, I. Nahornyi (od 55 min. P. Haraszkiewicz), J. Jasiński, J.Bławuciak ( od 81 min. M. Wojczal), P. Cierech, P. Fiedorowicz- kapitan, F. Tomaszewski (od 63 min. M. Piec), M. Hałambiec (od 90 min. I. Butowicz), D. Skrzyński.  Na ławce rezerwowych byli jeszcze: bramkarz - S. Tsokur, K. Ganczarek(po kontuzji) i J.Chomont.

Sztab szkoleniowy: Jarosław Miś - I trener, Rafał Gajdemski - asystent trenera, Karol Widerowski - trener bramkarzy, Artur Maksymowicz - kierownik drużyny  i Aleksandra Grzebyta - fizjoterapeutka.

W najbliższą niedzielę 18.08.2019 "Carinę " czeka wyjazd do Krosna Odrz. Derby powiatu rozpoczną się o godzinie 17.00.