Ostatnie mecze CARINY

Zespół IV ligowy Cariny  13.04.2019 zmierzył się w Sławie z drużyną Dębu Przybyszów i po zaciętym meczu uległ gospodarzom tracąc dwie bramki. Natomiast 20.04.2019 w Witnicy wygrał z Czarnymi 2:1 po bramkach zdobytych przez I.Nahornego i P.Haraszkiewicza.  Wyjazdową serię spotkań zakończymy 27.04.2019 w Bytomiu Odrz. meczem z miejscową Odrą. Początek spotkania o godz.17.00.

Zespół juniorów młodszych 13.04.2019 w Kostrzynie przegrał z Celulozą, prowadząc do przerwy 4:1. Po przerwie role się odmieniły i gospodarze zdobyli 6 bramek .Końcowy wynik 7:4 dla Celulozy. Decydujące znaczenie dla przebiegu meczu było zejście z boiska za drugą żółtą kartkę, dobrze grającego M.Pietrasa. W tym meczu bramki dla naszego zespołu zdobyli: R.Weselski,S.Szymański oraz Żurański -2.

17.04.2019 drużyna juniorów młodszych Cariny spotkała się w Gubinie z Lubuszaninem Drezdenko. Końcowy wynik 4:2 dla gości. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli :S. Szymański -1  i R. Mrozowski 1.

Trampkarzy wygrali w Gubinie z Piastem Iłowa 2:1, a młodzicy przegrali ze Stalą Jasień 0:4.

W najbliższą sobotę (27.04.2019) w Gubinie o godz.11.00 juniorzy młodsi spotkają się z gorzowską Wartą.

Trampkarze wyjadą do Stali Jasień a młodzicy do Tęczy Krosno Odrz.