Wyniki drużyn młodzieżowych Cariny

W dniu 27.04.2019 zespół juniorów młodszych, prowadzony przez trenera Rafała Gajdemskiego, spotkał się w Gubinie z faworyzowanym zespołem gorzowskiej Warty. Nasza drużyna wystąpiła w składzie : Jakub Butowicz - Grzegorz Kaczanowski, Bartłomiej Felusiak, Jakub Wąs, Hubert Wójcik (k) - Jakub Janiak, Sebastian Szymański, Adam Bogdanowicz, Kacper Żelichowski - Dominik Astramowicz, Michał Żurański . Na zmiany, w drugiej połowie meczu weszli: Ernest Łączyński, Mateusz Drzewiecki i Kacper Kupczyk. Nasi zawodnicy po niezłym meczu ulegli kandydatom na mistrza 1:5. Honorową bramkę dla naszego zespołu, po indywidualnej akcji zdobył Jakub Wąs. W następnym meczu 01.05.2019 o godz.11.00 na stadionie w Gubinie ,nasi juniorzy podejmować będą zespół zielonogórskiego "Spartakusa".

Podopieczni trenera Jakuba Strońskiego , trampkarze Cariny zremisowali w Jasieniu z zespołem miejscowej Stali 3:3 .W następnym meczu 04.05.2019 o godz. 11.00 nasi trampkarze podejmować będą rówieśników z KP Świdnica.

Nasi młodzicy, podopieczni trenera O. Bazyluka w ostatnią sobotę ulegli w Krośnie :Tęczy" 1:2. W następnym meczu 04.05.2019 wyjadą na mecz do Budachowa, który rozpocznie się o godz.11.00.