Ostatnie sparingi Cariny.

W ostatnie dwie soboty nasz czwartoligowiec rozgrywał dwa sparingi w Gorzowie ze Stilonem przegrywając 0-2 i u siebie z Błękitnymi Lubno wygrywając 7-0.

Podczas przedostatniego sparingu z III ligowcem do 65 minuty nasz zespół konsekwentnie realizował zadania taktyczne na tzw. "lotnisku" jak nazywane jest boisko Stilonu, utrzymując korzystny wynik 0-0. Jednak w feralnej minucie straciliśmy bramkę. Już 3 minuty później nasz zespół stanął przed możliwością wyrównania, ponieważ w polu karnym faulowany został Fabian Tomaszewski. Jednak strzał Mateusza Hałambca został obroniony, a wynik nie zmieniony. Już w doliczonym czasie 90 minuty, po błędzie w defensywie straciliśmy 2 bramkę.  Ogólnie dobrze rozegrane spotkania z III ligowcami z Gorzowa pozwoliły z nadzieją patrzeć na ostatni sparing z Błękitnymi Lubno (gorzowska liga okręgowa). Ostatni mecz kontrolny został rozegrany na super przygotowanej płycie piłkarskiej. Czynności pielęgnacyjne wykonała firma "Szwedzkie Ogrody", a nasi zawodnicy dołożyli 7 bramek w pierwszym meczu rozgrywanym w Gubinie 2019r. Strzelcami i asystentami bramek byli: 1- Butowicz / Torbiczuk, 2 - Skrzyński / Hałambiec, 3 - Kierzek / Butowicz, 4 - Haraszkiewicz / Torbiczuk, 5 - Astramowicz / Torbiczuk, 6 - Piętka / Torbiczuk, 7 - Żoładziewski / Nahornyj.

Nasza drużyna rozegrała mecz w dwóch innych jedenastkach, w których to zobaczyliśmy również testowanych oraz znanych młodszych zawodników. Kaczmarek 60'(Bartkowiak), Jasiński 60' (testowany), Fiedorowicz 60' (Macierzyński), Kierzek, Skrzyński 60' (testowany), Torbiczuk, Hałambiec 60' (Żołądziewski), Witczak Sz, Butowicz 60' (Piętka), Tomaszewski 60' (testowany), Haraszkiewicz 60' (testowany).

Za tydzień inauguracja rundy wiosennej i wyjazd do Falubazu. Lider IV ligi i murowany kandydat do awansu w ostatnim sparingu pokonał sąsiadów z Ochli, aż 10-0.