Powrót seniorów do Gubina

Po powrocie ze zgrupowania w Słubicach czwartoligowy zespół Cariny powraca na obiekty MOS-u, a ściślej ujmując na gubiński stadion. Podczas  przerwy między sezonami w szatni seniorów zaszły duże zmiany ponieważ wykorzystując potencjał zakładowy prezesa na kierownik klubu unowocześnił wnętrze szatni. Owa szatnia została wyposażona w miękkie siedziska, półeczki na buty piłkarskie oraz półki nad wieszakami. Dodatkowo szatnia ta będzie miała na stałe zamontowany projektor wraz uchwytami systemowymi do analizy filmowej nagrywanych meczów ligowych. W czasie wygrane spotkania kontrolnego ze Stilonem kontuzji kolana nabawił się Szymon Witczak i tego zawodnika nie zobaczymy w miesiącu sierpniu. Dlatego też do drużyny dołączy prawdopodobnie jeszcze dwóch młodzieżowców. Którzy nadal w tym sezonie we dwóch muszą występować w lubuskiej IV lidze, pomimo zwolnienia z tego obowiązku, przyjętego uchwałą PZPN!!!  (Dolnośląski ZPN w minionym sezonie zwolnił kluby z tego obowiązku i w dalszym ciągu grają bez obowiązku posiadania w drużynie seniorów młodzieżowców). Dlatego nasz klub nie będzie już powiększać kadry która obecnie liczy 19 zawodników.

W tym tygodniu seniorzy rozegrają dwa mecze kontrolne w środę o godz. 18.30 w Gubinie z Kado Górzyn zielonogórska LO, w sobotę o godz. 11.00 w Głogowie z IV ligowym Chrobrym.