MKP Carina vs Kado Górzyn 7-1

Wczoraj na własnym obiekcie w Gubinie, Nasi seniorzy rozegrali drugi mecz kontrolny z beniaminkiem zielonogórskiej ligi okręgowej Kado Górzyn. Mistrz A klasy z ubiegłego sezonu do 20 minuty stawiał dzielny opór broniąc się na własnej połowie, a zarazem mądrze przechodząc do kontrataków, wykorzystując każdą stratę piłki gubinian. Po aktywizacji boiskowej obydwu zespołów skutecznością grzeszyli nasi zawodnicy obijając wielokrotnie poprzeczki i słupki. Wynik dla gubinian otworzył niezawodny Mateusz Hałambiec zdobywając dwie bramki. Do przerwy 3-0, a wynik końcowy 7-1. Zdobywcami pozostałych bramek byli: Tomaszewski 2, Haraszkiewicz 1, Cierech 1, Komarnicki 1. Bramkę straciliśmy po fatalnym podaniu piłki naszego bramkarza Semena do przeciwnika prosto pod nogi na 16 m. W meczu tym wystąpili wszyscy zawodnicy z szerokiej kadry I zespołu grając po 60 minut, a  bramkarze po 30 minut.

Bramkarze: Kaczmarek, Tsokur, Bartkowiak, zawodnicy z pola: Fiedorowicz, Jasiński, Woźniak, Bławuciak, Cierech, Komarnicki, Wojczal, Bogdanowicz, Ganczarek, Żołądziewski, Skrzyński, Hałambiec, Tomaszewski, Butowicz, Haraszkiewicz, Piec.

Poza kadrą: Witczak Sz. Nahornyj I. Chomont J.

Następny sparing w Głogowie z czwartoligowymi rezerwami Chrobrego, sobota godz. 11.00.