Wartościowy sprawdzian w Głogowie!

Nasz zespół w ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem zmagań ligowych minimalnie uległ Chrobremu II Głogów (Dolnośląska IV liga) 2:1.

Mimo dość nerwowych pierwszych minut w wykonaniu naszego zespołu z upływem czasu to Carina przejęła inicjatywę dobrze operując piłką i stwarzając sobie sytuacją, efektem czego była strzelona bramka po niezwykle efektownej trójkowej akcji Hałambiec- Komarnicki- Tomaszewski na listę strzelców wpisał się ten ostatni. Prowadzenie Gubinian nie trwało nawet kilku minut, po złym wyprowadzeniu piłki w bocznym sektorze boiska przez nasz zespół, Chrobry wyprowadził szybką kontrę i doprowadził do wyrównania. W końcówce pierwszej połowy z rzutu wolnego trafił wracający po kontuzji zawodnik pierwszoligowego Chrobrego, Michał Ilków- Gołąb wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie.

W drugiej połowie sposób gry naszego zespołu zmienił się i w fazie ataku bazowaliśmy na grze w ataku szybkim i to Chrobry miał optyczną przewagę, lecz bardziej klarowne sytuacje bramkowe stwarzała Carina, brakowało skuteczności i wynik do końca spotkania już nie uległ zmianie.

Sam sprawdzian był bardzo wartościowy, spotkanie na dużej intensywności mogło się podobać kibicom którzy z sentymentem wracali do występów byłego kapitana Głogowskiej drużyny Mateusza Hałambca w ich zespole.

Bramki Carina: Tomaszewski

Skład: Kaczmarek- Fiedorowicz, Jasiński, Woźniak- Komarnicki, Żołędziewski, Hałambiec, Skrzyński, Cierech- Tomaszewski, Haraszkiewicz

Zagrali także: Piec, Butowicz, Ganczarek, Wojczal, Tsokur, Bugdanowicz, Bartkowiak