Remis na wagę 1 punktu.

Miniona przedostatnia kolejka rundy jesiennej przyniosła dla naszych zawodników jedynie 1 pkt, z niżej notowaną Polonią Słubice. Początkowe 5' w wykonaniu naszej drużyny pod względem jakości gry nie zapowiadało słabego wizerunku kolejnych 25 minut. Kilka dynamicznych, składnych akcji,  zakończonych strzałami oraz rzutami rożnymi bardzo szybko zostało zamienione na statyczną formę gry i przejęcie stylu gry przeciwnika wraz z realizacją indywidualnych sposobów rozwiązywania sytuacji boiskowych. AKTYWNA postawa przeciwników, którzy podjęli walkę i zaangażowali się w zadania destrukcyjne, a przy małej mobilności Cariny dalsza część I połowy nie była "wybitnym" widowiskiem piłkarskim. Dopiero ostatnie 10 minut w wykonaniu naszych zawodników dawała nadzieję na zdobycie bramki. Najlepszą sytuację zmarnował ostatnio dobrze dysponowany Ireneusz Butowicz, który to otrzymał prostopadłe podanie w pole karne, znajdując się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Polonii. Niestety zbyt dużo siły nie pozwoliło na precyzyjne skierowanie piłki do bramki, a interwencja Bramkarza pozwoliła podbudować morale przeciwnika. Mnogość strzałów i dośrodkowań  nie zmienił wyniku w pierwszych 45 minutach.

Druga połowa rozpoczęła się ponownie od dynamicznego ataku Cariny, a kolejna zła decyzja związana z brakiem strzału do bramki oddaliła nasz zespół od 3 pkt. Podczas jednej z akcji rozegranej, przez słubiczan i biernej postawie naszych zawodników pod naszym polem karnym, na strzał zdecydował się Eligiusz Krzeptowski i z ponad 30 metrów umieścił piłkę w okienku Wojtka Kaczmarka. Po zdobyciu bramki gospodarze koncentrowali się bardziej na grze obronnej, a nasz zespól nie potrafił zmienić warunków gry, które by opierały się na akcjach w bocznych sektorach boiska oraz szybszego operowania piłką. Mecz upływał, Polonia wszelkimi sposobami próbowała "urywać efektywny czas czas gry", zwłaszcza na naszej połowie. W tym czasie przy dużej nie mocy naszej drużyny wprowadzono 5 zmian zawodników. Jednym z wprowadzonych był Maksymilian Pastusiak, który w 86' kolejny raz wchodząc jako zmiennik zdobył gola, tym razem na wagę remisu i 1 punktu. Przy dużej nerwowości i wulgarnych słowach i niesportowych zachowaniach MKP Carina wywozi z trudnego terenu 1 pkt. Zachowując 3 miejsce w tabeli IV ligi.

Skład: Kaczmarek, Surmaj (Macierzyński 85'), Kierzek, Jasiński, Fiedorowicz, Torbiczuk, Chodyga - 1Ż, Ganczarek - 1Ż, (Żołądziewski 75'), Piętka (Tomaszewski 60'), Haraszkiewicz (Pastusiak 75'), Butowicz (Szafrański 89).

W sobotę ostatnia kolejka w derbach powiatu z Tęczą.