Zapowiedż sobotnio-niedzielnych spotkań piłkarskich "CARINY"

Tym razem I zespół NASZEJ  CARINY zmierzy się na wyjeżdzie z "Polonią" Słubice. Sobotni mecz rozpocznie się o

godzinie 14.00. Gospodarze w ostatniej kolejce sprawili dużą niespodziankę pokonując wicelidera krośnieńską "Tęczę" 3:0.

Liczymy, że nasz zespół powróci ze Słubic z tarczą.

W sobotę 03.11.2018 drużyna młodzików  jedzie do Krosna Odrzańskiego, gdzie o godzinie 11.00 zmierzy się z rówieśnikami z "Tęczy".

Zespół trampkarzy w sobotę 03.11.2018 o godzinie 11.00 w Gubinie rozegra mecz z "Płomieniem" Chlebowo.

W niedzielę 04.11.2018 o godzinie 14.30, drugi zespół "Cariny" podejmie "Piaszno" Bronków . Zespół juniorów młodszych,

w tym samym dniu wyjedzie do Przylepu, gdzie o godzinie 11.00  zmierzy się z drużyną "Masterchem". Wszystkim naszym zespołom życzymy powodzenia.