Wyniki pozostałych spotkań piłkarskich "Cariny"

W dniu 27.10.2018 juniorzy młodsi, prowadzeni przez trenera Karola Widerowskiego, pokonali w Gubinie swoich rówieśników z "Arki" Nowa Sól  2 : 1  i zajmują I miejsce w tabeli II ligi okręgowej.                                                                                 Trampkarze "Cariny", podopieczni trenera Jakuba Strońskiego, przegrali w Świdnicy z KP 3:5.

Młodzicy "Cariny",prowadzeni przez trenera O.Bazyluka, przegrali u siebie z rówieśnikami z "Falubazu" I  0:8  ale utrzymali III pozycję w tabeli II ligi okręgowej  młodzików.

Rezerwy, II zespół seniorów występujący w klasie B , rozegrał tym razem mecz bez zawodników z pierwszej drużyny ,w Raduszcu St. z "Kruszywem" i  przegrał 1:7.