"Kanonada" Cariny i Ireneusza Butowicza.

W ubiegłą sobotę, do 13 kolejki ze "Spójnią", zespół "Cariny przygotowany był na ciężki bój z doświadczonym czwartoligowcem z Ośna Lubuskiego, który w ostatnich sezonach był czołowym zespołem IV ligi, jeszcze za czasów trenera Zenona Burzawy. Jednak nasi zawodnicy w tym meczu postawili bardzo wymagające warunki gry, podczas których to całkowicie zdominowali gości. Nasza drużyna nie oddawała piłki, rozgrywała cierpliwie akcje budując grę bocznymi sektorami boiska, z wieloma podaniami do napastników od Sebastiana Surmaja oraz Mateusza Torbiczuka. Duża kultura piłkarska gry i realizacja zadań taktycznych indywidualnych oraz dyscyplina taktyczna zespołu, pozwoliła już w 13 minucie objąć prowadzenie po strzale Przemka Haraszkiewicza. Z bliskiej odległości dostawił nogę do dośrodkowania S. Surmaja, otwierając wynik na 1-0. Kolejne bramki wpadały już dość systematycznie w odstępach kilku lub kilkunastu minut. W 25', 32',49',69' Ireneusz Butowicz zdobył 4 gole, a w 59' Kamil Ganczarek w swoim stylu zaatakował pierwszy słupek i z bliska uprzedził bramkarza gości. Asystami popisali się Surmaj S. x 3, Haraszkiewicz P. x 2 oraz Torbiczuk M. Ten ostatni otrzymał w 86' żółty kartonik za zagranie piłki ręką, w polu karnym przeciwnika, chcąc bardzo swojemu pierwszemu klubowi strzelić bramkę. Do samego końca pomimo wykonania 6 zmian i wejścia młodych zawodników wynik nie uległ zmianie, aczkolwiek pojedynek się wyrównał i w końcówce meczu kilka kontaktów  z piłką miał W. Kaczmarek. Mamy nadzieję, że taki poziom Nasi piłkarze podtrzymają do końca rozgrywek, a trzeba nadmienić, że był to najlepszy mecz w tej rundzie, kiedy to wszyscy zawodnicy zagrali "idealnie". Duże gratulacje za efektywność i efektowność !

Skład: Kaczmarek, Surmaj (81' Macierzyński), Kierzek, Jasiński, Fiedorowicz (68' Żołądziewski), Torbiczuk, Ganczarek, Chodyga (85' Biernik), Piętka (70' Tomaszewski),Butowicz (72' Pastusiak), Haraszkiewicz (75' Jankowski)