Zapowiedż sobotnich i niedzielnych spotkań piłkarskich NASZEJ CARINY

Zapowiedż sobotnich i niedzielnych spotkań piłkarskich  NASZEJ  CARINY

W sobotę 27.10.2018 na stadionie w Gubinie o godzinie 14.30 w meczu o mistrzostwo IV ligi zmierzą się zespoły "Cariny" i

"Spójni" Ośno Lubuskie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie . Zespół gości po dwunastej kolejce zajmuje VI miejsce w tabeli gromadząc 20 punktów. NASZA  CARINA jest na III miejscu z 23 punktami. Wierzymy, że nasza zdobycz się zwiększy.

Jako przedmecz, w sobotę o godzinie 11.00 ,zagrają juniorzy młodsi Cariny z rówieśnikami z Arki Nowa Sól.

W niedzielę 28.10.2018 o godzinie  11.00  młodzicy Cariny zmierzą się z Falubazem I Zielona Góra.

Miłośników piłki nożnej zapraszamy na stadion w Gubinie.

Zespoły klasy B oraz trampkarzy mają mecze wyjazdowe. Rezerwy w sobotę 27.10 spotkają się w Raduszcu Starym z zespołem "Kruszywa", a trampkarze w tym samym dniu o godz.11.00 rozegrają spotkanie z rówieśnikami ze Świdnicy.

Wszystkim zespołom życzymy powodzenia na boisku.