Terminy najbliższych spotkań piłkarskich "Cariny".

W dniu 08.06.2019 (sobota) o godzinie 17.00  zespół seniorów, który występuje w IV lidze, w swoim ostatnim meczu sezonu 2018/2019, w którym będzie gospodarzem, na boisku w Gubinie  podejmować będzie drużynę "Polonii" Słubice. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.

Wcześniej o godzinie 11.00 drużyna młodzików "Cariny" zmierzy się na stadionie  w Gubinie  z rówieśnikami ze "Spartaka" Budachów.

Juniorzy młodsi i trampkarze "Cariny" w sobotę 8.06.2019 mają mecze wyjazdowe. Podopieczni trenerów K.Widerowskiego i R. Gajdemskiego zmierzą się o godzinie 11.00 w Zielonej Górze z zespołem miejscowego "Spartakusa". (Boisko nr 1 ul.Amelii.)

Trampkarze "Cariny" prowadzeni przez trenera J. Strońskiego wyjadą do Świdnicy , gdzie o godzinie 11.00 zmierzą się z rówieśnikami z miejscowego Klubu Piłkarskiego. Wszystkim zespołom życzymy powodzenia.