Wyniki spotkań piłkarskich "Cariny" z ostatniej kolejki.

Zespół seniorów "Cariny" w ramach rozgrywek IV ligi spotkał się 01.06.2019 w Ośnie Lubuskim z miejscową "Spójnią" zwyciężając 1:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: P. Haraszkiewicz - 2, M. Hałambiec - 1. Zasłużone zwycięstwo "Cariny", które przy odrobinie szczęścia mogło wyglądać bardziej okazale.

Zespół trampkarzy w minioną sobotę spotkał się w Gubinie z rówieśnikami ze "Stali" Jasień i po wyrównanym meczu przegrał 4:5. Bramki dla naszego zespołu strzelili : Wojtek Orczyk - 2 , Dominik Karpiński - 1, Miłosz Maciąg - 1.

Dnia 02.06. 2019 na swoim boisku w Gubinie młodzicy "Cariny" podejmowali rówieśników z "Tęczy" Krosno Odrzańskie ulegając im 1:7.

Zespół juniorów młodszych , występujący w I lidze wojewódzkiej , w minioną niedzielę gościł w Gorzowie Wlkp. gdzie zmierzył się z faworyzowaną "Wartą".  Nasza drużyna uległa gospodarzom 0:4.