Trzecioligowiec z Surmajem w składzie sprawdzi formę Cariny

W sobotę (23.02.) piłkarze z przygranicznego miasta rozegrają kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem Cariny będzie trzecioligowa Warta Gorzów.

Mimo, że do startu czwartoligowych rozgrywek czasu coraz mniej, to problemów kadrowych w Carinie nie ubywa. - Mamy niemały ból głowy, bowiem nie ma z nami już Łukasza Chodygi, Sebastiana Surmaja (zasilił właśnie Wartę Gorzów – przyp. red.), a na domiar złego, w ostatnim czasie ze składu wypadł nam Kamil Ganczarek – potwierdza Jarosław Miś. Co dokładnie dolega doświadczonemu pomocnikowi? Okazuje się, że „Ganczi” nabawił się poważnej kontuzji w sparingu z Czarnymi Żagań i nie wiadomo kiedy będzie zdolny do gry. Aktualnie przechodzi niezbędne badania.

Warta czeka

Okazja do przetestowania nowych rozwiązań taktycznych nadarzy się już w najbliższą sobotę, kiedy to Carina uda się do Drezdenka, na mecz z Wartą. W spotkaniu tym, oprócz Ganczarka, nie wystąpi również Jakub Witczak. Rezerwowy bramkarz Cariny przebywa obecnie na testach w Nietkowie i jest wielce prawdopodobne, że wiosną będzie bronił barw tamtejszej Odry. Po rundzie jesiennej nasz najbliższy rywal zajmuje piętnaste miejsce w tabeli trzeciej ligi (grupa III). W pierwszej części rozgrywek gorzowianie zgromadzili na swoim koncie 16 punktów i zimę spędzają tuż nad strefą spadkową. Początek sobotniego sparingu zaplanowano na godzinę 12.00.