Wygrany mecz IV-ligowej "CARINY"

Nasz zespół pokonał "Masterchem" Przylep 3:1 w meczu IV - ligowym rozegranym 01.05 w Gubinie. Do przerwy było 2:0 . Strzelcami bramek byli: Mariusz Piętka(asysta P.Haraszkiewicz) i Przemysław Haraszkiewicz (asysta M.Piętka). W drugiej połowie bramkę dołożył Fabian Tomaszewski (asysta P.Haraszkiewicz) i mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy 3:1. NASZA  CARINA wystąpiła w składzie : W. Kaczmarek-P. Fiedorowicz , J.Jasiński ( od 46 min. T.Jankowski),

M.Hałambiec, M.Torbiczuk- D.Skrzyński, I.Nahornyj, M. Piętka, Sz. Witczak (od 65 min.I. Butowicz) - P. Haraszkiewicz, F.Tomaszewski. W  meczu z Przylepem żółtą kartkę otrzymali: M.Piętka i M.Torbiczuk.

Następny mecz "Carina" rozegra 04.05.2019 o godzinie 17.00  w Zbąszynku z " Syreną".