Wyniki zespołów "CARINY" z 4-5.05.2019

Czwartoligowy zespół piłkarski "CARINY" w minioną sobotę zmierzył się w Zbąszynku z tamtejszą "Syreną". Nasza drużyna wystąpiła w składzie: W.Kaczmarek - P.Fiedorowicz(k), M.Hałambiec, J.Kierzek - M.Torbiczuk, Sz.Witczak,( od 89.min. T.Jankowski), I.Nahornyj, D.Skrzyński - P.Haraszkiewicz, F. Tomaszewski. Na ławce rezerwowych byli jeszcze K.Widerowski i odczuwający skutki kontuzji J.Bławuciak.  Na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska nasz zespół zdecydowanie dominował przez cały mecz, który wygraliśmy 0:1 . Akcja bramkowa została rozpoczęta na prawej stronie boiska, przez bardzo dobrze grającego Fabiana Tomaszewskiego, który zagrał piłkę do P.Haraszkiewicza , a dobrą sytuację wykończył strzałem I.Butowicz zdobywając w 70 min. jedynego gola dającego nam 3 pkt. W całym meczu mieliśmy więcej okazji na zdobycie bramki, ale w decydujących momentach naszym zawodnikom zabrakło szczęścia. Cieszą jednak zdobyte 3 punkty i dobra gra całego zespołu.

W sobotę w Gubinie, podopieczni trenera J.Strońskiego, trampkarze "Cariny" zremisowali z rówieśnikami z KP Świdnica 2:2

a młodzicy prowadzeni przez trenera O.Bazaluka wygrali w Budachowie z młodzikami tamtejszego "Spartaka" 3:6. Gratulujemy.

Niestety do Gorzowa na mecz z "Maksymilianem" nie wyjechał, przetrzebiony kontuzjami i chorobami zawodników, nasz zespół juniorów młodszych. Do gry było gotowych 8 młodych piłkarzy. Mamy nadzieję ,że się wykurują i będą gotowi do meczu z "Falubazem" w dniu 11.05.2019 w Zielonej Górze.