Piąte z rzędu zwycięstwo I zespołu "CARINY".

Piąte z rzędu zwycięstwo I zespołu  "CARINY".

W dniu 18.05.2019 zespół IV ligowej "CARINY" podejmował drużynę "Lubuszanina " Drezdenko. Gubińska ekipa wystąpiła w składzie: W. Kaczmarek- J.Kierzek, P.Fiedorowicz(k), J. Jasiński, M. Torbiczuk- M.Piętka, M. Hałambiec, I. Nahornyj, F. Tomaszewski, D. Skrzyński, P. Haraszkiewicz . Z ławki rezerwowych wchodzili: Sz. Witczak, I. Butowicz, J. Bławuciak, T. Jankowski. Rezerwowym bramkarzem był K. Widerowski.  Przez cały mecz przewagę mieli gospodarze.  Jednak na bramkę ,dającą prowadzenie musieliśmy czekać do 40 minuty. Wcześniejsze niewykorzystane sytuacje doczekały się finalizacji. Z poza 25 metrów bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego, popisał się niezawodny M. Hałambiec.  Piłka ocierając się od słupka w samym okienku odbiła się jeszcze od drugiego słupka i pozostała w siatce bramki. Bramka z typu "stadiony świata". W drugiej połowie w 55 minucie wynik ustalił, Fabian Tomaszewski. Wybitą piłkę przez bramkarza,  po dośrodkowaniu M. Hałambca nasz Fabian strzałem zza pola karnego zamienił na gola. Całą akcję zainicjował Sz. Witczak rozgrywając kolejny dobry mecz. Nasi piłkarze mieli jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramki, ale szczęście lub umiejętności  im nie dopisywały. Goście sporadycznie atakowali ale zawsze na posterunku był W.Kaczmarek. Zespół "Cariny" zasłużenie dopisuje kolejne 3 punkty i notuje tym samym piąte z rzędu zwycięstwo na wiosnę.

W dniu 12.05 .2019 drużyna młodzików "Cariny" podejmowała swoich rówieśników z "Perły" Cybinka. Podopieczni trenera O. Bazyluka zdobyli 1 pkt. remisując mecz  3:3.

W tym samym dniu zespół trampkarzy "Cariny" gościł w Chlebowie gdzie zmierzył się z rówieśnikami z miejscowego "Płomienia" przegrywając mecz 0:7.

W dniu 14.05.2019 roku drużyna juniorów młodszych "Cariny" zmierzyła się w Zielonej Górze z faworyzowanym zespołem "Falubazu" ulegając 11:0. Wynik bezbramkowy utrzymywał się do 30 minuty meczu. Nasi chłopcy wystąpili w składzie: E. Bartkowiak, -K. Żelichowski, B.Felusiak, J.Wąs, H.Wójcik(k), J.Chomont, M.Żurański, S. Szymański, A.Bogdanowicz, J.Janiak,D. Astramowicz. Z ławki rezerwowych wchodzili: E. Łączyński, R. Mrozowski, M. Drzewiecki i J. Kupczyk.

W następnej kolejce 18.05.2019 czwartoligowy zespół "Cariny" jedzie do Rzepina,gdzie o godzinie 13.00 zmierzy się z tamtejszą drużyną "STEINPOL - ILANKĄ".

W tym samym dniu o godzinie 11.00 juniorzy młodsi "Cariny" spotkają się w Gubinie z drużyną "Stilonu", a nasi trampkarze o godzinie 16.00 podejmować będą rówieśników z "Czarnych" Żagań.