Wyniki drużyn Cariny

W dniu 18.05.2019 w sobotę trzy nasze zespoły rozgrywały swoje mecze: w IV lidze seniorzy w Ilance Rzepin, a w lidze wojewódzkiej zespół juniorów młodszych "Cariny" spotkał się w Gubinie z faworytem rozgrywek I ligi wojewódzkiej, który aspiruje do gry w barażach o CLJ (Centralna Ligę Juniorow) "Stilonem" Gorzów. Podopieczni trenerów Karola Widerowskiego i Rafała Gajdemskiego nie sprostali silnemu przeciwnikowi i po ambitnej grze przegrali 2 : 4. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: K. Napierała i B. Felusiak.

O godzinie 13.00 na pięknym obiekcie w Rzepinie wybiegli najstarsi zawodnicy Cariny. Rozgrywając już 11  kolejkę obecnego sezonu. nasi seniorzy zainkasowali kolejne 3 pkt. i odnieśli szóste z rzędu zwycięstwo, zmniejszając tym samym straty na 1 pkt do trzeciego w tabeli, sąsiada -Tęczy Krosno Odrz. Był to trzeci mecz z rzędu na zero z tyłu i coraz lepsza gra całego zespołu. Od pierwszych minut nasz rywal został zepchnięty do defensywy i do końca spotkania mecz kontrowali goście. Już w 6 minucie po pięknej akcji lewym sektorem boiska, Fabiana Tomaszewskiego obsłużył Dominik Skrzyński, a ten mijając przeciwników jak tyczki sam skierował piłkę do bramki, dając prowadzenie, Kolejna bramka padła z rzutu wolnego, po faulu na Mateuszu Hałambcu na 17 metrze od bramki, wykonywanego przez Igora Nahornego, który bezpośrednim strzałem zdobył 2 bramkę. W 71 minucie po indywidualnej akcji Irka Butowicza i jego asyście dla M. Hałambca ten ostatni kieruje piłkę do siatki bramkarza Ilanki. Zamykając wynik na 3-0 dla Gubinian. Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie z doświadczonym zespołem z Rzepina, będąc zdecydowanie lepszym zespołem w opiniach nawet gospodarzy z Rzepina, pod każdym względem zarówno motorycznym, jak i taktyczno - technicznym.

Nasz zespół wystąpił w składzie: W. Kaczmarek, P. Fiedorowicz (J. Bławuciak), J. Jasiński, J. Kierzek, D. Skrzyński, M. Torbiczuk, M. Hałambiec, I. Nahornyj, Sz. Witczak (I. Butowicz), F. Tomaszewski, P. Haraszkiewicz (T. Jankowski).

W tym samym dniu w Gubinie trampkarze "Cariny ," prowadzeni przez trenera Jakuba Strońskiego, w ramach rozgrywek

III ligi okręgowej wygrali 7 : 2 z drużyną "Czarnych" Żagań.

W następnej kolejce 25.05. trampkarze spotkają się w Iłowej, o godzinie 12.00, z drużyną miejscowego"Piasta" .

W dniu 26.05.2019 juniorzy młodsi wyjadą na mecz do "Lubuszanina" Drezdenko , a młodzicy do  " Victorii "  Jasień.  Początek spotkań o godzinie 11.00.