Wyniki piłkarskich drużyn CARINY z 25-26.05.2019

Czwartoligowy zespół "Cariny " podejmował broniącą się przed spadkiem "Sprotavię". Mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem O:O.  Nasi zawodnicy, którzy na boisku mieli zdecydowaną przewagę, nie potrafili udokumentować jej bramką. Nasz zespół wystąpił w składzie: W. Kaczmarek - J.Kierzek, P. Fiedorowicz(K), J. Jasiński - D. Skrzyński, M. Hałambiec, Sz.Witczak I. Nahornyj, P. Haraszkiewicz,- I. Butowicz( od 46 min. M. Piętka), F. Tomaszewski. W drugiej połowie na zmiany weszli: M. Torbiczuk i J. Bławuciak.

Zespół juniorów młodszych, występujący w I lidze wojewódzkiej, w niedzielę rozegrał mecz w Drezdenku z miejscowym Lubuszaninem. Spotkanie ,dwóch sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn, było emocjonujące i bardzo zacięte.

Prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie. Padło aż 12 bramek, a końcowy wynik był korzystny dla gospodarzy ,którzy wygrali 7:5.   Bramki dla naszego zespołu zdobyli: D. Astramowicz - 2, S. Szymański - 2, K.Napierała - 1

Nasz zespół wystąpił w składzie: E. Bartkowiak - J. Chomont, J.Wąs, B. Felusiak, H. Wójcik (k), - A. Bogdanowicz, M. Żurański, S. Szymański, K. Napierała - R. Weselski, D. Astramowicz.  Na zmiany z ławki rezerwowych wchodzili: J.Janiak, R. Mrozowski, E.Łączyński, M.Drzewiecki,K. Kupczyk.

Żółtymi kartkami zostali ukarani: J. Chomont i H. Wójcik.