Wyniki drużyn młodzieżowych

W sobotę 06.10.2018 zespół trampkarzy "Cariny" przegrał z rówieśnikami "Tęczy Krosno Odrz. 0:10 /0:3/.

Zespół gospodarzy kończył mecz w dziesiątkę. Wcześniej trener J.Stroński wykorzystał wszystkie zmiany zawodników .

Również swój mecz w II lidze okręgowej rozgrywali w Gubinie młodzicy, którzy pokonali swoich rówieśników z "Piasta"Czerwieńsk 3:2.  Podopieczni trenera A.Bazaluka prowadzili już 3:0, lecz nieroztropna gra w formacji obronnej doprowadziła do "nerwówki" w końcowych minutach meczu.

W niedzielę 07.10.2018 zespół juniorów młodszych "Cariny", występujący w II lidze okręgowej /B 1/ otrzymał 3 pkt. bez walki, gdyż zespół MUKS Kargowa nie stawił się na boisku. Podopieczni trenera K. Widerowskiego zajmują II miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów /15/ co prowadzący "Piast" Iłowa.