Zapowiedź sobotniego meczu.

W sobotę 13.10.2018 o godz.15.00 NASZA CARINA w ramach rozgrywek piłki nożnej w IV lidze spotka się na stadionie w GUBINIE z zespołem KS "Steinpol Ilanka" Rzepin , który po dziesięciu kolejkach zgromadził 13 pkt i zajmuje VII miejsce w  tabeli. Zespół z Rzepina w ostatnie kolejce przegrał u siebie 1:2 z "Polonią" Słubice. NASZA  CARINA wygrała na wyjeżdzie z "Lubuszaninem" Drezdenko 2:0. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Zapraszamy sympatyków piłki nożnej na nasz stadion.

Pozostałe NASZE zespoły grają na wyjeżdzie. W sobotę , juniorzy młodsi w Siedlisku z miejscowym GKS-em o godz.12.00 a trampkarze w Nietkowie z "Odrą" o godz.11.00. W niedzielę , "Carina II" o godzinie 16.00 gra  w Cybince z "Syreną" . Młodzicy natomiast na godzinę 14.00 w Zielonej Górze mają zaplanowany mecz z "Falubazem IV.  Życzymy powodzenia NASZYM zawodnikom.