Zapowiedź sobotniego meczu.

W najbliższą sobotę 20.10.2018  IV -ligowy zespół  piłkarzy NASZEJ CARINY spotka się o godz.15.00, w wyjazdowym meczu w Szprotawie z miejscową "Sprotavią". Gospodarze zajmują 16 miejsce w tabeli z 8 punktami. W ostatniej kolejce zremisowali 1:1 w Słubicach z "Polonią. Nasz zespół, po wygranym meczu z "Ilanką",zajmuje III miejsce w tabeli z 20 punktami.

Zespół ze Szprotawy, mimo odległej pozycji w tabeli, jest drużyną grożną na własnym boisku o czym świadczy wygrany mecz z " Tęczą" Krosno Odrzańskie 1:0. Liczymy, że po niedzielnym spotkaniu powiększy się dorobek punktowy NASZEJ CARINY.

W sobotę na stadionie w Gubinie grają trampkarze "Cariny". Podopieczni trenera J.Strońskiego zmierzą się w ramach III ligi okręgowej z zespołem "Stali" Jasień. Początek meczu zaplanowano na godzinę 11.00.

W niedzielę 21.10.2018 o godzinie 11.00 na stadionie w Gubinie dobrze spisujący się zespół młodzików rozegra mecz ze swoimi rówieśnikami z "Budowlanych" Lubsko.  W tym samym dniu o godzinie 15.30 zostanie rozegrany mecz klasy "B", w którym "Carina II" zmierzy się z "Płomieniem" Chlebowo.

Dobrze spisujący się lider II ligi okręgowej juniorów młodszych, zespół "Cariny" prowadzony przez trenera Karola Widerowskiego, tym razem ma pauzę.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion Gubinie.